.

תכנית הממליצים של המסע

הצטרפו אלינו, תנו לנו את המידע וקבלו 500 ש"ח הנחה לסדנת המסע עם ברנדון בייס.

פרויקט חדש ומקורי של קהילת המסע

אחד הדברים הכי בעייתיים לנו, מרכזי הפעילות של המסע, הוא לקחת עדויות מאנשים שעברו את המסע על מה המסע עשה להם בחיים - לא כי הם לא רוצים, לא כי המסע לא שינה את חייהם, אלא להיפך! כי אחרי המסע הם מרגישים כל כך "נוח" בחיים החדשים שלהם, שאין להם כמעט רצון, צורך או אפילו יכולת להיזכר איך הדברים היו פעם. 

אז יש לנו בקשה מכם

היכנסו לטופס למטה, ענו לנו על השאלות שלנו, אשרו לנו שאתם מוכנים שניצור איתכם קשר אחרי הסדנה, ואולי גם בשלב יותר מאוחר, כדי שנוכל להשוות.
אנחנו נשלח לכם חזרה קוד הנחה של 500 ש"ח להשתתפות בסדנת המסע. 

 

 

מה זה דורש מכם? 

ענו לנו בקצרה על 3 שאלות: איך שמעתם על המסע, למה אתם רוצים ללמוד את השיטה, ומה הייתם רוצים/ מצפים שיקרה לכם בחיים אחרי הסדנה

זה הכל?

בשלב הראשון, לפני הסדנה.
בהמשך אנחנו גם  מבקשים את רשותכם ליצור איתכם קשר אחרי הסדנה ולשאול על החוויה שלכם,  ואולי גם בשלבים מאוחרים יותר.

ומה תעשו עם התשובות?

אנחנו מבקשים את רשותכם לפרסם אותם, בבסיס נתונים מיוחד שאנחנו מקימים. אתם יכולים לבחור את מידת החשיפה שלכם. שם ותמונה, שם, שם פרטי בלבד, או אפילו רק ראשי התבות של שמכם 

למה זה כדאי לכם?

כי עבור המאמץ שלכם, אנחנו מוכנים לתת לכם הנחה של 500 ש"ח בהרשמה לסדנת המסע האינטנסיבית עם ברנדון בייס 20-22 בנובמבר 2018.

ולמה זה כדאי לנו?

כי אנחנו רוצים לעודד אתכם לתת לנו את המידע, זה פרויקט שמאוד חשוב לנו ואנחנו ממש מוכנים להשקיע בו. אין לנו ספק שנוכל להגיע לעדויות שאנשים לא טורחים לשלוח לנו בד"כ. אנחנו די מתרגשים מזה, למען האמת.  כבר הרבה זמן מתכננים אותו, החלטנו, לנצל את ההזדמנות עכשיו, לפני הסדנה. ואנחנו מוכנים אפילו להשקיע בזה.

מלא את הפרטים מטה
ונשלח לכם קוד להנחה בהרשמה בסך 500 ש"ח

תודה לכם,

סדנאות המסע בישראל, www.thejourney.co.il
077-4665292
info@thejourney.co.il

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.